Suknie wieczorowe dla puszystych na wesele

Wybór odpowiedniego ubioru na daną uroczystość, niejednokrotnie przysparza sporych problemów. Mimo że czasy się zmieniły i w sklepach jest mnóstwo ciekawych propozycji, to warto zauważyć, że są one z reguły dedykowane do kobiet szczupłych, a więc takich, które nie mają problemu z nadwagą. Ubrań dla takich osób jest naprawdę dużo i one akurat nie mają najmniejszego problemu z tym, żeby znaleźć jakieś dla siebie. Wystarczy, że wejdą do pierwszego lepszego sklepu i jest bardziej niż pewne, że znajdą ubranie, którego poszukują. Problem pojawia się wtedy, gdy jest się osobą z nadwagą. Nie dość, że jest mały wybór ubrań dla takich osób, to dodatkowo mają one nieciekawe fasony i staromodne kolory. Czasem jednak można znaleźć ciekawą propozycję, ale wymaga to działanie ogromnej cierpliwości, a czasem także wiąże się z koniecznością wydania większej sumy pieniędzy na ten cel. Najczęściej kupowane są ubrania nie tylko na co dzień, ale także na różne uroczystości rodzinne i inne, tego typu imprezy. Osoba puszysta musi wówczas kombinować, w co się ubierze i jeśli nie ma za wiele czasu, to jest w przysłowiowej kropce.

Jedną z uroczystości, na którą należy mieć piękny ubiór, jest oczywiście ślub. Na tę okazję najlepiej zaopatrzyć się w sukienkę. Nie powinna być ona czarna, więc warto poszukać takiej w innym kolorze. Szkoda, bo właśnie osoby z nadwagą lubują się w tym właśnie kolorze, bo panuje przekonanie, że wyszczupla on optycznie. Suknie wieczorowe dla puszystych na wesele mogą mieć różny kolor, ale warto unikać wzorów na tkaninie. Na pewno odpadają motywy kwiatowe, bo poszerzają i wygląda się po prostu mało atrakcyjnie. Poza tym tego typu tkaniny kojarzą się raczej z obiciem na kanapę i nie powinno się takich wybierać, bo nie są strzałem w dziesiątkę. Jeśli komuś zależy na efekcie wyszczuplającym, to można zdecydować się na sukienkę w pionowe paski. Taki wzór optycznie wyszczupla i wydłuża całą sylwetkę. Najlepszą opcją byłaby wówczas biała sukienka w czarne paski, ale różnie dobrze można zdecydować się na inny kolor. Wiadome, że w kolorach jasnych wygląda się grubiej i są one raczej zarezerwowane dla kobiet szczupłych. Na pewno powinno unikać się kupowania ubrań w poziome paski, bo optycznie poszerzają, a tego każda osoba puszysta, chciałaby uniknąć.

Jeśli nie można dostać wymarzonej sukienki w sklepie, to można zastanowić się nad zleceniem uszycia jej na wymiar. Jest to ciekawa opcja, jeśli ma się nieco więcej czasu, bo ma się pewność, że będzie ona idealnie przylegać do ciała, a tym samym będzie dopasowana. Osoby, które zmagają się z nadmiarem kilogramów, powinny unikać niektórych fasonów. Na pewno odpada sukienka, która jest rozkloszowana, bo znacznie poszerza ona i tak już obfite biodra takiej osoby. Nie powinna także być za kolano, bo wówczas łydka wydaje się monstrualnych rozmiarów. Najlepiej wybrać sukienkę do kolan albo taką, której materiał kończy się przed kolanem. Jest to fason polecany dla osób, które są przy kości i takiego należy poszukiwać.

http://www.zespolnapiecia.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here