Spalacz tłuszczu ograniczajacy apetyt - REDOX HARDCORE

Chcesz schudnąć? W takim razie musisz wiedzieć, że fundamentem Twoich działań powinna być dieta z ujemnym bilansem kalorycznym. Aby zdrowo, bezpiecznie i skutecznie zrzucić zbędne kilogramy, trzeba po prostu dostarczać organizmowi nieco mniej kalorii, niż on wydatkuje. Pora więc na ograniczenie apetytu i kontrolowanie głodu, w czym pomogą Ci suplementy zwane spalaczami tłuszczu, wśród których wyróżnia się Redox Hardcore od SFD.

Zgubne podjadanie

Teoretycznie odchudzanie wydaje się banalnie proste, bo jedynym warunkiem, który trzeba spełnić, jest ograniczenie liczby spożywanych kalorii do poziomu niższego niż liczba wydatkowanych kalorii. Rzeczywiście to proste, ale tylko w teorii. Chcąc wcielić tę wiedzę w życie, niezbędne jest bowiem duże samozaparcie, z czym – jak wiadomo – wiele osób nie jest w stanie sobie poradzić.

Wiele osób nie potrafi kontrolować apetytu i niepotrzebnie się objada pomiędzy posiłkami. Niekiedy nawet z nudów sięgamy po tabliczkę czekolady, ciastko czy choćby pieczywo. Nie mówiąc już o odwiedzinach gości albo spotkaniach z przyjaciółmi, w trakcie których całkowicie tracimy kontrolę nad tym, co spożywamy.

Kosztowna utrata kontroli

Niestety, taki „skok w bok”, czyli częste podjadanie może całkowicie zrujnować Twoje dążenia do uzyskania zgrabnej, wymarzonej sylwetki. Wyobraź sobie, że przez prawie cały tydzień trzymasz odpowiednią dietę z deficytem kalorycznym na poziome np. 200 kcal. Od poniedziałku do piątku jesz zgodnie z planem i nie przekraczasz założonego pułapu kalorii, podczas gdy w sobotę wieczorem wychodzisz na piwo ze znajomymi.

W trakcie wesołego spotkania nie tylko pijesz złoty trunek, który sam w sobie jest bardzo kaloryczny, ale również zajadasz się paluszkami, krakersami, chipsami. Po prostu nie potrafisz zapanować nad swoim apetytem, w rezultacie czego prawie całotygodniowe starania zdają się na nic, bo dostarczasz organizmowi więcej kalorii, niż udało Ci się uciąć przez cały tydzień. W ciągu jednego dnia, a raczej wieczora „nadrobiłeś” kaloryczność i straciłeś to, co udało Ci się uzyskać przez 6 dni. Było warto?

Zapanuj nad głodem

Oczywiście powyższy przykład jest skrajny, ale dobrze pokazuje, jak niekorzystne z punktu widzenia odchudzania może być niekontrolowane podjadanie. I dotyczy to nie tylko wyjść ze znajomymi, ale również podjadania w domu, np. w trakcie przygotowywania dań czy pomiędzy posiłkami. Jak sobie z tym poradzić? Czy można lepiej kontrolować apetyt? Okazuje się, że tak, o czym świadczą takie odżywki i suplementy diety jak Redox Hardcore oferowany przez sklep SFD.

Redox Hardcore to starannie opracowana formuła wyselekcjonowanych składników, które z jednej strony przyspieszają metabolizm i podnoszą termogenezę organizmu, a z drugiej pozwalają na kontrolowanie i ograniczenie apetytu. Mowa o ekstraktach z tamaryndowca malabarskiego i szafranu, które skutecznie zmniejszają łaknienie. Pamiętaj też, że kupując Redox Hardcore, w gratisie dostajesz plan treningowy i dietetyczny, co jeszcze bardziej motywuje Cię do zrzucania zbędnych kilogramów.

Artykuł powstał przy współpracy z portalem www.sfd.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here