Bogaci mężczyźni kuszą i intrygują nie tylko zasobnością swojego konta, ale i pozycją, inteligencją i zaradnością. Chociaż mówi się, że pieniądze w miłości nie odgrywają wielkiej roli, to rzeczywistość pokazuje, że jest zupełnie inaczej. Nie ma co się tego wstydzić i ukrywać. Każdy chce żyć na odpowiadającym mu poziomie i dąży do tego, aby osiągnąć cel, jakim jest wygoda i komfort. Wiele kobiet cel ten powstaniowa zrealizować za pomocą bogatego chłopaka. Problemem jest jednak jego poznanianie. To nie zawsze jest łatwe dla zwykłej zjadaczki chleba. Gdzie poznać bogatego chłopaka?

Serwisy dla milionerów

Nie jest żadną tajemnicą, że w sieci działa kilka serwisów, na których panie mogą poznać bogatych panów. Są to tzw. serwisy dla milionerów, które działają jak zwykłe portale randkowe. Różnica jest to, że dostęp do nich mają tylko wysoko urodzeni oraz bogaci mężczyźni oraz panie, które przejdą pierwsza selekcje. W czasie zakładania konta weryfikowana jest m.in. ich uroda, inteligencja, obycie. Oznacza to, że na portalu nie może założyć konta byle kto. Szukanie bogatego chłopaka przez portal randkowy specjalnie do tego przeznaczony to jedna z najskuteczniejszych metod jego znalezienia.

Uczelnie i kursy

Bogaci mężczyźni to zazwyczaj ci wykształceni. Lubią oni kobiety mądre, z którymi da się porozmawiać na każdym temat. Jednym ze sposobów na znalezienie bogatego chłopaka jest więc studiowanie na prestiżowych uczelniach, gdzie wiedzę nabywają przyszli spadkobiercy fortun czy też przyszłe rekiny biznesu. Mowa tu nie tylko o polskich uczelnia wyższych, ale i tych zagranicznych.

Miejsca, gdzie bywają bogaci ludzie

Gdzie znaleźć bogatego chłopaka? Szukając odpowiedzi na to pytanie, trzeba przede wszystkim wziąć pod uwagę, że bogaci ludzie mają inny styl bycia, przyzwyczajenia i zobowiązania niż przeciętny Kowalski. Raczej ciężko będzie znaleźć bogatego chłopaka na przystanku autobusowym, czy w małej mieścinie na końcu Polski. Jeśli chce się więc znaleźć bogatego chłopaka, trzeba bywać tam, gdzie zamożni ludzi. Przede wszystkim warto przeprowadzić się do dużego miasta (i to nie tego w Polsce), a także przebywać w pobliżu lub wręcz w miejscach, do których chadzają bogaci. Wśród takich wymienia się: pola golfowe, salony SPA, ekskluzywne hotele, jacht kluby, prestiżowe restauracje i kluby.

Praca z milionerem

Zamożnego chłopaka można poznać również w pracy. Z bogatymi mężczyznami zazwyczaj ma się styczność, pracują w takich branżach jak: nieruchomości, obsługa turystów, hotelarstwo czy bankowość. Trzeba jednak pamiętać, że scenariusze jak z filmu rzadko się zdarzają. Milioner raczej nie zakocha się od pierwszego wejrzenia, a faceta będzie trzeba po prostu zdobyć. Nie jest to proste, jeśli twoim celem będzie tylko obranie się do jego portfela. Bogaci faceci szybko wyczuwają fałsz i mogą nie być zaadresowani rolą sponsora.

Życie towarzyskie

Bez względu na to, czy chcesz poznać bogatego chłopaka, czy porostu jakiegokolwiek, to spotkanie go nie będzie możliwe, jeśli całe dnie siądziesz zamknięta w domu. Zadbaj o swoje życie towarzyskie, a najlepiej o znajomych, którzy spotkają się i znają bogatych i zamożnych mężczyzn.

[Głosów:13    Średnia:2.5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here