Emporio Armani to jedna z linii dom mody Giorgio Armani. Marka uznawana jest za jedna z droższych i znana z wysokiej jakości luksusowych produktów. Wyróżnia się one innowacyjnością oraz podążaniem za najnowszymi trendami. Produkty Emporio Armani można kupić w butikach na całym świecie. Zobacz, czym wyróżnia się linia Emporio Armani.

Kolekcje Emporo Armani to sportowy minimalizm połączony z elegancją i prostotą. W kolekcjach Emporio Armani można znaleźć zarówno ubrania, jak i akcesoria. A swobodne kroje sprawiają, że ta linia odzieżowa jest chętnie wybierana przez ludzi młodych i aktywnych.

Twórca Emporio Armani

Twórcą marki Emporio Armani jest Giorgio Armani – założyciel legendarnego domu mody. Urodził się on w biednej włoskiej rodzinie 11 lipca 193 roku. Jego dzieciństwo naznaczone było wojną i traumatycznymi wydarzeniami. Giorgio z modą nie zetknął się zbyt wcześniej. Na początku dorosłego życia swoją karierę związał z medycyną. Studiował nawet medycynę na uniwersytecie w Mediolanie. Okazało się jednak, że jego awersja do krwi nie pozwala konturować nauki. Studia porzucił po dwóch latach i zajął się fotografią. Następnie trafił do wojska. Dopiero po powrocie z obowiązkowej służby zaczął pracę w świecie mody. Jego pierwszym zajęciem była praca w domu towarowym La Rinascente, gdzie zajmował się aranżowaniem wystroju witryn. Wkrótce awansował i został projektantem w domu mody Cerruti. Nabrawszy doświadczenia i za namową swojego partnera w 1970 roku otwiera własny dom mody sygnowany swoim nazwiskiem. Błyskowy sukces marki zagwarantował współpraca z Hollywood. W ubraniach Armaniego chodzi m.in. Richard Gere. Kolekcje Giorgio Armani zawsze postrzegane były jako synonimem luksusu, klasy i najwyższej jakości.

Emporio Armani – nowa linia domu mody Armani

Dom mody Armani od początku rozwijał się bardzo prężnie. Z biegiem czasu włoski projektant stworzył linie, które będą bardziej dostępne finansowo dla szerszego grona fanów. Jedną z takich linii jest Emporio Armani. Linia powstała w 1981 roku. Charakteryzuje się minimalizmem, prostymi i swobodnymi krojami i pod czasową paleta barw. Emporio Armani to nie tylko odzież, ale i akcesoria. W butikach Emporio Armani można znaleźć zegarki, portfele i inne akcesoria. Ich dopełnieniem stanowią Emporio Armani perfumy.

Emporio Armani – akcesoria

Emporio Armani to linia znana przede wszystkim z zegarków. Znane są one na całym świecie. Czasomierze wykonane są z dbałością o najmniejszy detal. Gwarantują doskonały styl i wyróżniają się solidnością. Każdy z modeli zegarków Emporio Armani łączy elegancja też względu na to, czy są one tymi z linii sportowej, czy bardziej tradycyjnej. Elegancja to postawa wszystkich dodatków z linii Emporo Armani.

Emporio Armani to swobodna elegancja stylu Giorgio Armani. Ta linia oferuje ubrania na co dzień, które inspirowane są najnowszymi trendami modami. Kolekcje Emporio Armani wyróżniają się wyjątkową jakością, starannym wykończeniem oraz żywymi kolorami. Na uwagę zasługują przede wszystkim niezwykle popularne okulary przeciwsłoneczne Armani, które doskonale podkreślają każdą kreację.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here