Uzupełnij niedoskonałości

Utrata włosów, nieważne czy częściowa czy całkowita, to jedna z najbardziej wstydliwych strat zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Włosy i fryzura to ważny element wizerunku człowieka i składnik jego tożsamości. Nic więc dziwnego, że ludzie pragną jak najdłużej zachować włosy w dobrym wyglądzie. Sposobem na ratowanie włosów mogą być zabiegi takie jak uzupełnianie włosów warszawa lub transplantacja włosów warszawa. W tym artykule zawarte są krótkie opisy obu zabiegów i objaśnienie procesów.

Uzupełnianie włosów warszawa

Zabieg uzupełniania włosów w warszawie to sposób na niechirurgiczne zagęszczanie włosów. Metoda uzupełniania włosów stosowana w warszawskiej klinice polega na wstrzykiwaniu naturalnych cebulek włosów w bazę imitujących prawdziwe włosy. Włosy dzięki możliwościom ulegają rotacji – fryzurę można więc czesać w dowolny sposób i będzie cieszyć przez dłuższy czas. Jednak to rozwiązanie jest przeznaczone dla ludzi, których całkowicie nie dotknął jeszcze proces łysienia gdyż należy pamiętać, że mówimy o uzupełnianiu włosów, a nie całkowitym wszczepianiu na trwałe.

Podstawową zaletą zabiegu jest to, iż jest on nieinwazyjny i bezpieczny. Jest to przeciwieństwo stosowania odżywek i preparatów na porost włosów, które zbyt wiele nie pomogą. W przeciwieństwie do stosowania tych skomplikowanych składników chemicznych mogących niszczyć strukturę skóry zabieg zagęszczanie odbywający się tą metodą jest bezpieczny, a jego efekty będą zadowalające dla każdego cierpiącego na tego typu problem w skali pozwalającej na zastosowanie zagęszczania włosów.

Przeszczep włosów warszawa

Inną metodą na uzupełnienie braku włosów jest przeszczep włosów warszawa niekiedy też zwany transplantacją. Przeszczep nie jest już zwykłym uzupełnianiem – ma na celu całkowitą zmianę struktury, aby włosy, które w danym miejscu zniknęły pojawiły się na nowo. Transplantacja włosów warszawa wykonywana jest w sposób pół naturalny. Przebiega to w taki sposób, że cebulki włosowe pobierane są z okolic dawczych pacjenta czyli nie z zewnątrz ani nie są wytwarzanie sztucznie jak w uzupełnianiu, tylko pochodzą z innych miejsc na ciele, gdzie też rosną włosy.

Pobrane cebulki są następnie wszczepiane w skórę głowy a tym sposobem pacjent zyskuje na głowie swoje własne włosy, w dodatku na stałe. Zabieg jest jednak dość długotrwały gdyż pojedyncze włosy muszą być dokładnie sprawdzone. Jednak z pewnością wraz z rozwojem technologii metody transplantacji również będą coraz lepsze i szybsze.

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułUSG piersi
Następny artykułDoceniaj zdrowie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here