Radość z seksu

Seks to jedna z największych przyjemności w życiu, jeśli oczywiście odbywa się on pomiędzy dwojgiem kochających się ludzi. Namiętność jaka pojawia się między dwoma osobami, może być bardzo elektryzująca i wyjątkowa. Seks ma wiele różnych odsłon, bo różne są potrzeby kobiet i mężczyzn. Czasem jest burzliwy i bardzo namiętny, a czasem spokojny i czuły. Ważne, by sprawiał przyjemność obojgu partnerom.
Jak sprawić przyjemność kobiecie?
Kobiety tak samo jak mężczyźni lubią seks. Są jednak nieco bardziej wymagające co do gry wstępnej. Kobieta musi się odpowiednio przygotować do stosunku, musi się odprężyć i zrelaksować. Dla niej gra wstępna, polegająca na pieszczotach, jest niezwykle ważna. Bardzo ceni ona sobie masaż całego ciała, a szczególnie erotycznych partii ciała, takich jak piersi na przykład. Jednak najlepiej można kobietę przygotować od stosunku, poprzez tak zwaną minetę.
Co to minetka?
Jeśli mężczyzna jest młody, może nie do końca wiedzieć, co to jest minetka. To pieszczota, która polega pieszczeniu krocza kobiety ustami. Dla kobiety jest to niezwykle intensywne i przyjemne przeżycie, nic więc dziwnego, że każda kobieta uwielbia tego typu pieszczoty. Mineta doskonale przygotowuje kobietę do seksu, podnieca ją a jednocześnie odpręża i relaksuje. Z pewnością więc każdy mężczyzna powinien zastosować taką pieszczotę, podczas gry wstępnej. Dzięki temu kobieta będzie bardziej otwarta na dalsze igraszki w łóżku. A to będzie też korzystne dla jej partnera.
Miłość plus udany seks, to klucz do sukcesu prawdziwego związku.

http://www.yoggi.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułZimna wojna
Następny artykułSerwer pośredniczący

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here