Gold diggers to te, którym się udało. Ich życie zazwyczaj wygląda jak w bajce. Mianem gold diggers określa się kobiety, którym udało się zdobyć bogatego faceta. Jak tego dokonać? Nad tym zastanawia się niejedna z pań. Oczywiście uniwersalnego sposobu na poderwanie bogatego męża nie ma, można jednak zwiększyć swoje szanse. Jak to robić?

Czy każda kobieta marzy o bogatym mężu? Oczywiście, że nie. Nie ma jednak co ukrywać, że finanse również  te w związku są ważne. Pieniądze, choć szczęścia nie dają, to pozwalają czerpać z życia pełnymi garściami oraz podwyższyć jego komfort. Aby więc móc marzyć o egzotycznych wakacjach, wspaniałych podróżach i luksusowych zakupach konieczne jest pełne konto.

Jak poznać bogatego faceta?

Mówi się, że miłość można poznać wszędzie. Jednak jak się okazuje tą bogatą nie tak łatwo. Wbrew historiom rodem z hollywoodzkiego romansu multimilionera raczej nie znajdzie się na ulicy czy nie pozna w sklepie pomiędzy alejką z pieczywem i warzywami. Aby spotykać bogatych ludzi, trzeba bywać w odpowiednich miejscach.

Bogatego faceta można spotkać przede wszystkim w modnych i luksusowych miejscach. Do takich zalicza się kluby i restauracje w największych metropoliach, modnych dzielnicach i miejscach wypoczynku najbogatszych. Trzeba pamiętać jednak, że wejście do takich klubów bardzo często nie jest łatwe. Dostanie się do sekcji VIP, wymaga sporego zachodu. Chcąc poznać bogatego faceta, w takich miejscach trzeba jednak wiedzieć, gdzie on bywają. Specjalistki w tej materii radzą, aby najpierw zrobić rozeznanie i sprawić, do jakich miejsc chodzą po pracy wysokiego szczebla pracownicy banków czy międzynarodowych firm.

Jak poznać bogatego faceta: hobby i rekreacja

Bogaci ludzie mają hobby, któremu lubią się poświęcać po pracy. Zazwyczaj nie jest to byle jakie hobby. Golf, tenis, jazda konna, żeglarstwo to rozrywki postrzegane jako te luksusowe. Chcąc poznać bogatego faceta, warto pokręcić się wokół tych miejsc, a nawet postarać o kartę klubową do mariny czy klubu golfowego. Prostszym sposobem jest też zapisanie się na siłownie, gdzie bywają bogaci faceci. Specjalistki podkreślają, że siłownia to tania i sprawdzona forma na poznanie zamożnego męża. Można tu połączyć przyjemne z pożytecznym – poćwiczyć i kogoś poznać.

Jak poznać bogatego faceta? Przez znajomych!

Dostęp do miejsc, gdzie bywają bogacze bardzo często już ścisłe regulowany. Zwykłym zjadaczom chleba trudno jest wejść do modnego jacht klubu czy pozwolić sobie na pobyt w 5 gwiazdkowych luksusowych hotelach, gdzie bywają możni tego świata. Dlatego też najłatwiej bogatego faceta poznać przez znajomych, którzy mają takie znajomości. Randka w ciemno czy spotkanie na domówce sprawia, że łatwiej przełamać pierwsze lody.

Jak poderwać bogatego faceta?

Samo poznanie bogatego faceta to nie wszystko, trzeba go jeszcze poderwać. A to również nie jest proste. Nie każdy poznany facet od razu zostanie naszym mężem. Na co więc zwrócić uwagę chcąc poderwać bogatego faceta?

  • Wygląd – bogaci mężczyźni o wiele częściej zwracają uwagę na wygląd niż ci z klasy średniej; interesują ich kobiety zadbane, eleganckie, które znają się na modzie i wiedzą jak wyglądać z klasą w każdej sytuacji; oczywiście nie oznacza to, że trzeba od razu inwestować w garderobę za setki tysięcy złotych; ważne jednak jest, aby ubrania były z klasą, czyste i ładne; warto stosować uniwersalne dodatki oraz subtelny makijaż; ważne są też perfumy; wszystko powinno być ze sobą spójne;
  • Rozmowa – bogaci to zazwyczaj są bardzo inteligentne; z racji wykonywanych obowiązków stale muszą się rozwijać i uczyć; nową wiedzę nabywają również w trakcie podróży; panowie z zasobnym portfelem szukają więc kobiet, z którymi mogą dzielić pasje i porozmawiać o świecie; nudne kobiety, które nie mają nawet podstaw ogólnej wiedzy, raczej ich nie zainteresują; warto również pamiętać, że sztuka konwersacji przyda się na przyjęciach i bankietach, w których będzie się w przyszłości uczestniczyć;
  • Naturalność – udawanie kogoś, kim się nie jest zawsze źle się kończy i nie przynosi niczego dobrego; bogaci ludzi zazwyczaj wyczuleni są na fałsz i osoby zainteresowane tylko stanem ich konta nikt nie lubi być postrzegany jako skarbonkę i sponsora;  w czasie podrywania bogatego faceta nie warto więc szpanować i próbować się na silę przypodobać; chwalenie się podróżami, praca czy innych rzeczami nie będzie dobrze widziane, szczególnie że bogaty facet może przewyższyć nas w naszych przygodach;
  • szacunek – przy każdej znajomość warto zachować szacunek do samej siebie i własnych zasad; należy też pamiętać o szacunku do innych; zamożni mężczyźni lubią damy, którym obce jest przeklinanie, opowiadanie zboczonych kawałów, śmianie się w głos, dłubanie w nosie czy inne tego typu zachowania.

Poznanie bogatego faceta nie zawsze oznacza, że związku będzie tym udanym. Bogaci ludzie tak jak każdy, mają różny styl życia i różne upodobania. Stan konta nie oznacza, że od razu będzie się podróżować, chociaż na bankiety czy przyjęcia. Są też tacy, którzy wolą czas po pracy spędzać w domu zamiast w towarzystwie czy na sportowych boiskach. Warto więc szukać osoby, która będzie pasować do nas charakterem, wartościami i stylem życia.

[Głosów:53    Średnia:2.4/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here