Franczyza Żabka

Jednym z najpopularniejszych sposobów na założenie własnego sklepu jest franczyza. Żabka to sieć, która proponuje ofertę przeznaczoną specjalnie dla przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć działalność w oparciu o ten model. Ten rodzaj umowy pozwala dość łatwo założyć własny biznes i w krótkim czasie osiągnąć zyski na wysokim poziomie.

Franczyza Żabka a własny biznes – czy da to się połączyć?

Wiele osób uważa, że franczyza jako rodzaj umowy wyklucza założenie własnego biznesu. Jest to mylne przekonanie. Owszem, franczyza stawia pewne warunki osobie, która decyduje się na podpisanie takiej umowy. Jednocześnie jednak oferuje niesamowicie bogaty pakiet informacji, a także wsparcie pozwalające na bezproblemowe przejście najważniejszych etapów, zarówno podczas zakładania przedsiębiorstwa, jak i w trakcie kolejnych etapów prowadzenia takiego przedsięwzięcia.

Z założeniem własnej firmy nie musi wiązać się wytężona praca – Żabka zajmie się wieloma aspektami działalności przedsiębiorstwa

Wymienione zalety powodują, że jednym z najpopularniejszych sposobów na rozpoczęcie własnej działalności jest właśnie franczyza. Żabka występuje z propozycją oferty, która jest szczególnie korzystna dla wszystkich przedsiębiorców planujących założenie biznesu. Aby założyć własny biznes ze sklepem Żabka, potrzebny jest dość mały, w porównaniu z innymi markami oferującymi franczyzę, wkład finansowy. Ta kwota to zaledwie 5000 złotych. Jest ona niezbędna do pokrycia kosztów związanych z zakupem kasy fiskalnej, opłaty za koncesję, a także zakupu produktów regionalnych.

Tak niski wkład własny jest połączony z innymi zaletami, jakie ma franczyza. Żabka wynajmuje lokal, opłaca czynsz, a także zapewnia wyposażenie i zatowarowanie sklepu. Te kwestie są często najbardziej problematyczne dla początkujących przedsiębiorców, jednak nie muszą się oni tym już przejmować, wystarczy wspólna praca. Żabka wraz z początkującym przedsiębiorcą ustala konkretne warunki umowy i określa zobowiązania, jakie powinien on wypełnić.

Własny biznes z Żabką to szereg korzyści

Żabka oprócz pomocy na wielu etapach zakładania firmy gwarantuje również dochód na poziomie 16 000 złotych miesięcznie. Te pieniądze mogą być uzyskiwane franczyzobiorcę przez pierwszych 12 miesięcy. Aby skorzystać z tej oferty, wystarczy rozpocząć działalność w okresie od 01.03.2021 do 28.02.2022 roku, czyli podpisać umowę franczyzową z siecią Żabka.

Kolejnym atutem tego rozwiązania jest to, że do uzyskania renomy danego punktu niepotrzebna jest mozolna praca. Żabka jest marką, która funkcjonuje na rynku od 1998 roku i ma kilka tysięcy punktów w całym kraju, a samą nazwę kojarzy ponad 97% przebadanych konsumentów.

Franczyza z marką Żabka. Czy to się opłaca?

Założenie własnego biznesu wiąże się z wieloma wyzwaniami. Początkujący przedsiębiorcy nie zawsze są w stanie sobie z nimi poradzić, dlatego warto skorzystać z wiedzy oraz pomocy Żabki. Dzięki niej można ominąć najniebezpieczniejsze przeszkody i z powodzeniem rozpocząć własną działalność. Dodatkowym atutem jest szereg korzyści, a także duża dawka wiedzy oraz stałe wsparcie merytoryczne, na jakie może liczyć każdy początkujący właściciel sklepu. Łącząc to z renomą marki, można stwierdzić, że franczyza z Żabką po prostu się opłaca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here