Własny biznes

Wśród początkujących przedsiębiorców, którzy planują założyć własny sklep, panuje przekonanie, że aby to zrobić, potrzebna jest wytężona praca. Żabka proponuje inne rozwiązanie. To franczyza. Żabka jest marką, dzięki której każdy, kto zdecyduje się na współpracę z nią, będzie mógł skorzystać z kompleksowej wiedzy i renomy pozwalających generować satysfakcjonujące przychody.

Franczyza Żabka – na czym polega współpraca z tą marką?

Aby dobrze zrozumieć, na czym polega ta umowa, należy dowiedzieć się, czym tak naprawdę jest franczyza. Żabka jest stroną, którą nazywa się franczyzodawcą. Taki podmiot określa się jako właściciela produktu, usługi lub technologii. Pozwala on drugiej stronie umowy, czyli franczyzobiorcy, na rozporządzanie danym zakresem usług i świadczeń w imieniu firmy na warunkach ustalonych w umowie. Wiąże się to z uiszczaniem opłat ustalonych przez obie strony we franczyzie.

To właśnie takie rozwiązanie sprawia, że aby założyć własny sklep, nie jest potrzebna zbyt mozolna praca. Żabka jest marką, która w ramach franczyzy oferuje drugiej stronie kompleksową obsługę zakładania firmy. Aby rozpocząć własną działalność, wystarczy wkład własny o wartości 5000 tysięcy złotych, co jest jedną z najniższych kwot na rynku. Co ciekawe, jest ona niezbędna do pokrycia kosztów związanych z zakupem kasy fiskalnej, a także uiszczenia opłaty koncesyjnej i zakupu towarów regionalnych – tego właśnie od przedsiębiorcy wymaga franczyza. Żabka z kolei zajmuje się zadaniami, takimi jak wynajem odpowiedniego lokalu, gdzie usługi będą mogły być świadczone na najwyższym poziomie. Ponadto opłaca czynsz, a także zapewnia wyposażenie i zatowarowanie sklepu.

Franczyza Żabka – korzyści, na które może liczyć każdy, kto prowadzi własny biznes

Własny biznes, który zostanie założony na podstawie franczyzy z siecią Żabka, będzie objęty interesującą ofertą. Przewiduje ona liczne korzyści z tytułu prowadzenia takiej działalności i nie będzie do tego potrzebna wytężona praca. Żabka gwarantuje każdemu przedsiębiorcy 16 000 złotych przychodu przez 12 miesięcy. To duże udogodnienie i zachęta do tego, żeby podjąć współpracę z marką Żabka.

Własny biznes z Żabką – czy to się opłaca?

Dla wielu osób niezależność to podstawa prowadzenia własnego biznesu. Jednak jak w każdym przypadku, należy zachować odpowiednie proporcje. Wiedza, którą dysponuje początkujący przedsiębiorca w pierwszych etapach prowadzenia działalności, nie jest zbyt imponująca. Kwestie takie jak poziom obsługi klienta, rodzaj kampanii marketingowej, a także szczegóły, które mają duży wpływ na wybór konsumenta, jak ustawienie produktów na półkach, mogą być udoskonalane przez lata – nie każdy ma tyle czasu.

Dlatego, aby zachować odpowiednią równowagę, warto skorzystać z oferty, jaką obejmuje franczyza. Żabka jest marką, której zaufali nie tylko konsumenci, lecz także przedsiębiorcy. Swoje punkty ma już ponad 6000 osób, a liczba 7000 sklepów udowadnia, że część przedsiębiorców zakłada więcej niż jeden punkt. W połączeniu ze sporą dawką informacji i kompleksowym wsparciem, jakie oferuje franczyza, można oczekiwać naprawdę zadowalających zysków. To wszystko wpływa na to, że własny biznes z Żabką się opłaca.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here