etui z nadrukiem

Na liście akcesoriów ochronnych do telefonów nie mogło zabraknąć kolorowych etui zdobionych indywidualnie zaprojektowanym nadrukiem. Do ich przygotowania wykorzystuje się zarówno gotowe, niezwykle oryginalne grafiki, jak i samodzielnie wykonane zdjęcia. Dodatkowo każdy projekt można uzupełnić indywidualnym tekstem, co w jeszcze większym stopniu podkreśla jego unikalny charakter. Kiedy i czy w ogóle warto sięgać po tego typu akcesoria?

Ochrona telefonu to nie wszystko

Podstawową funkcją wszystkich akcesoriów ochronnych GSM jest minimalizacja ryzyka przypadkowych uszkodzeń telefonu podczas jego codziennego użytkowania. Ubierając smartfon w dopasowany case wykonany z elastycznego tworzywa sztucznego o właściwościach przypominających sylikon, chronimy go przed zabrudzeniami i rysami, a także ograniczamy ryzyko poważniejszych uszkodzeń, gdy telefon wypadnie nam z dłoni. Warto jednak pamiętać, że etui to nie tylko sposób na zabezpieczenie telefonu, ale i dobra okazja do zmiany jego wyglądu, nadania mu bardziej indywidualnego charakteru. Ozdobienie powierzchni pokrowca kolorowym, samodzielnie wybranym nadrukiem, jest ku temu doskonałą okazją.

Jak przygotowuje się nadruk?

Za sprawą większej dostępności nowoczesnych technik poligraficznych przygotowanie szczegółowego nadruku na dowolnego rodzaju powierzchni, zwłaszcza na gładkich powierzchniach materiałów syntetycznych, jest bardzo proste. W odróżnieniu od gotowych pokrowców, etui z indywidualnym nadrukiem musimy zaprojektować samodzielnie. Pomocą służą specjalne internetowe narzędzia. Kreator pozwala wybrać jeden z kilku dostępnych szablonów i wskazać interesujące nas grafiki z gotowego katalogu zdjęć i rysunków. Oczywiście możemy również wgrać własne zdjęcia, dzięki czemu pokrowiec zyska bardziej niepowtarzalny charakter. Powierzchnię nakładki, zgodnie z wybranym wcześniej szablonem, można ozdobić jednym zdjęciem lub kilkoma fotografiami, tworząc niepowtarzalną mozaikę. Nadruk można również uzupełnić krótkim, okolicznościowym tekstem. Po akceptacji projektu wystarczy odczekać kilka dni na przygotowanie nadruku i dostawę gotowej osłonki na telefon.

Jeśli tradycyjne, jednokolorowe nakładki na telefon nie są dla Ciebie wystarczająco atrakcyjne i chcesz ozdobić urządzenie w bardziej efektowny sposób, etui z indywidualnym nadrukiem będzie strzałem w dziesiątkę. Co ciekawe, przygotowanie takiego nadruku w zasadzie nie wpływa na cenę produktu podstawowego, a ten jest zawsze bardzo tani, zwłaszcza jeśli decydujesz się na wybór nakładki z tworzywa przypominającego sylikon.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here