Bajkowe wesele

Twój wielki dzień zbliża się wielkimi krokami? Chcesz, żeby był niepowtarzalny i magiczny? A może liczy się dla Ciebie każdy, nawet najdrobniejszy detal w tej uroczystości? Jeśli chociaż jedna z odpowiedzi na te pytania brzmi tak, to coś idealnego dla Ciebie!

Wesele marzeń – czy to możliwe?

Ślub i wesele to niezwykle wyjątkowy dzień w życiu każdego człowieka. Planowany jest zwykle z wyprzedzeniem, tak, aby każdy, nawet najmniejszy element z nim powiązany był idealnie dopracowany. Wesele to coś więcej niż tylko kolacja i wspólna impreza. To celebrowanie relacji, która łączy młodą parę. Warto o tym pamiętać, nie tylko decydując się na miejsce, w którym odbędzie się przyjęcie weselne, ale także dobierając dodatki weselne. Nie kończą się one jedynie na wystroju sali, mimo że są równie ważne. Razem powinny tworzyć niepowtarzalną i spójną całość. 

Decydując się na organizację wesela w góralskiej karczmie, idealnym uzupełnieniem drewnianych ław i stołów będą bogate, zielone kompozycje, a także bieżniki z folklorystycznej koronki i serwety. Na takie przyjęcie weselne idealnym zaproszeniem będą urocze, rustykalne zaproszenia i wizytówki. Dodatki weselne powinny najlepiej oddawać charaktery pary i komponować się z ich stylem życia.

Dodatki ślubne, to nie tylko zaproszenia i winietki na stół, które ułatwiają gościom odnalezienie swojego miejsca siedzącego na sali. To także zawieszki na alkohol, stanowiące ciekawą pamiątkę dla osób, przewidujących rozdawanie butelki alkoholu gościom wychodzącym z wesela. Z kolei dla osób pakujących swoim gościom ciasto i słodkości ze stołu, idealne będą zamówione pudełka na słodkości, z ciekawą grafiką, dopasowaną do tej znajdującej się na wizytówkach i zaproszeniach. Modną i ciekawą niespodzianką dla gości, może także być mały upominek, w postaci niewielkiej nalewki lub miodu, przystrojonego w kapturek z dowolnym nadrukiem. Miodki są zdecydowanie bardziej uniwersalnym prezentem, dopasowanym dla gości niepijących, jak i dzieci, które na weselach bywają częstym gościem.

To więcej niż zaproszenie

Zaproszenia ślubne to nie tylko notka informująca o tym, gdzie planowany jest ślub i przyjęcie weselne. To symbol planowanego ważnego wydarzenia w życiu dwójki osób. I pamiątka na lata dla osób, które planują spędzić z nimi ten dzień. Niezależnie od tego, jak duża jest zaplanowana uroczystość, zaproszenie ślubne potrzebuje odpowiedniej oprawy. Przy tak ważnych uroczystościach najważniejsze są detale. Wybierając spośród miliona ofert zaproszeń ślubnych, warto kierować się swoim gustem i pozwolić, żeby zaproszenie reprezentowało parę młodą. Czy będzie to pojedyncza kartka, czy ciekawa aranżacja, zaskakująca pomysłem i formą? Wzory kwieciste? Styl boho? Klasyczne? Ekologiczne, reprezentujące dbałość pary młodej o środowisko naturalne? A może minimalistyczne? Nie ma błędnych odpowiedzi, wesele jest przede wszystkim świętem pary młodej, to oni powinni zdecydować się na swoje wymarzone wzory i idealne dla nich kolory, formy, kształty. Wesele marzeń jest w zasięgu ręki – to właśnie detale sprawią, że ten wieczór będzie niepowtarzalny.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here