Wygraj walkę z potem

Codziennie musimy zmagać się z tak wieloma trudnościami, a do tego dochodzą problemy z poceniem się pod pachami. Dlatego warto sięgnąć po antyperspirant L’Oréal Men Expert pozwalający cieszyć się latem, ekstremalnymi wyzwaniami i sportami wytrzymałościowymi bez przepoconego podkoszulka!

Antyperspirant L’Oréal Men Expert i jego właściwości

Podstawową metodą działania antyperspirantów serii Men Expert od L’Oréal jest skuteczne hamowanie wydzielania potu. Wygodna w stosowaniu kulka lub spray powlekają skórę pod pachami cienką warstwą kosmetyku, która zatrzymuje emisję potu, ale nie zatyka porów. Silne substancje antybakteryjne uniemożliwiają rozwijanie się drobnoustrojów na skórze, a tym samym zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnego zapachu. Świeży, męski zapach uwalniany po aplikacji pozwala czuć się pewnie i lekko przez wiele godzin po aplikacji antyperspirantu!

Antyperspiranty – 5 wersji na 5 różnych potrzeb

Antyperspiranty najnowszej generacji pozwalają dobrać kosmetyk, który będzie dokładnie dopasowany do bardzo indywidualnych potrzeb każdego mężczyzny. Thermic Resist to seria antyperspirantów wzbogacona o Ceramic System – dla zapewnienia najwyższej ochrony nawet podczas 45-stopniowych upałów, przez 48 godzin. Carbon Protect to seria wzbogacona o aktywny węgiel, doskonale wchłaniający pot nawet przez 48 godzin. W serii Cool Power zastosowano innowacyjne Cryo-Caps uwalniające chłód i świeżość, tym samym pozwalające ochłodzić się w naprawdę gorący dzień. Skuteczność gwarantowana nawet przez 48 godzin! Antyperspiranty Invincible dają skuteczność nawet na 96 godzin i zapewniają świeżość oraz suchość dzięki solom cynku o absorbujących właściwościach. Shirt Protect to doskonały wybór dla panów, którzy obawiają się o czystość i dobry wygląd swoich ubrań podczas stosowania antyperspirantów. Aktywne mikrokapsułki chronią przed potem przez 48 godzin i nie powodują brudzenia ani sztywnienia materiału koszulek.

Innowacyjne antyperspiranty w natarciu!

Koniecznie sprawdź serię L’Oréal Men Expert i wybierz antyperspirant L’Oréal Men Expert, który najbardziej odpowiada twoim potrzebom! Zabezpiecz się przed potem, nieprzyjemnym zapachem i śladami na koszulce poprzez stosowanie kosmetyków, które najbardziej odpowiadają wymaganiom twojej skóry i codziennemu trybowi życia! Innowacyjne mikrocząsteczki unikalnych składników zawarte w formule tych antyperspirantów w sprayu lub kulce pozwalają uzyskać maksymalną skuteczną ochronę – zupełnie bez wysiłku! Pożegnaj pot, powitaj świeżość – nawet w ekstremalnych warunkach!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here