akcesoria w salonie fryzjerskim

Zakładając salon fryzjerski, musisz poznać i zdobyć podstawowe narzędzia. Umożliwią Ci wykonanie usług na najwyższym poziomie. Dzięki temu osiągniesz sukces i zdobędziesz wierne grono klientów. Sprawdź, co powinno znaleźć się w profesjonalnym salonie!

Szczotki i grzebienie

Najprawdopodobniej codziennie będziesz mieć do czynienia z różnymi rodzajami włosów. W związku z tym musisz kupić różnego rodzaju grzebienie i szczotki, aby zaspokoić potrzeby klientów. Proponowane akcesoria ułatwią Ci strzyżenie, stylizację i farbowanie. Służą również do rozdzielenia, prostowania i kręcenia włosów podczas zabiegów specjalistycznych. Pamiętaj, by zaopatrzyć salon w kilka długich i krótkich grzebieni. Poszczególne modele powinny różnić się też sposobem rozstawienia i kształtem ząbków. Zwróć też uwagę na materiał. Możesz wybierać spośród grzebieni wykonanych z silikonu, żywic grafitowych i włókien węglowych.

Oprócz tego zaopatrz się w przynajmniej kilka szczotek. W internetowej hurtowni znajdziesz wysokiej jakości akcesoria, dzięki którym uzyskasz perfekcyjną fryzurę. Okrągła szczotka do włosów zazwyczaj wykonana jest z metalu. Możesz jej używać razem z suszarką nadmuchową. Część metalowa nagrzewa się, podkręcając pasma. Ujarzmi puszące się włosy, jednocześnie nada im sprężystości podczas stylizacji.

Profesjonalne akcesoria

Nożyczki to niezaprzeczalnie najważniejsze narzędzie w arsenale fryzjera. Zainwestuj w wysokiej jakości sprzęt renomowanej marki. Upewnij się, że nożyczki dobrze leżą w dłoni. Dzięki temu ułatwią Ci pracę. Zazwyczaj wykonane są ze stali nierdzewnej, aby czyszczenie nie niszczyło ostrza. 

Pamiętaj, by wyposażyć salon w takie akcesoria fryzjerskie jak ręczniki, klipsy, wsuwki, spryskiwacze, fartuchy, peleryny, czepki i rękawiczki. Oprócz tego, zaopatrz się w wytrzymałe i praktyczne folie do koloryzacji, miseczki i pędzelki do farbowania oraz karkówki. Posiadając niezbędny sprzęt, spełnisz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Zadbaj też o profesjonalny sprzęt do stylizacji i pielęgnacji włosów. W Twoim salonie obowiązkowo powinny znaleźć się suszarki, dyfuzor, prostownica, lokówka i maszynka do strzyżenia. 

Kosmetyki do włosów

Jeśli chcesz wyróżnić się spośród konkurencji, zaopatrz salon w wysokiej jakości kosmetyki do włosów. Zwróć uwagę na szampony, odżywki, maski i farby renomowanych producentów. Pamiętaj też o kosmetykach do stylizacji. W Twoim salonie powinny znaleźć się pianki, żele, gumy, pasty matujące i żele.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here