Łysienie u najmłodszych? Nie tak rzadkie jak mogłoby się wydawać!

0
1036

Nasi czytelnicy, którzy regularnie zaznajamiają się z publikacjami prezentowanymi na różnorakich stronach internetowych czy też na portalach społecznościowych zapewne doskonale zdają sobie sprawę, że częstotliwość występowania problemu zdrowotnego zwanego powszechnie łysieniem znacznie w ostatnich dekadach wzrosła. Coraz większa liczba osób zwraca się do dermatologów oraz trychologów z prośbą o pomoc z jego odmianą plackowatą, telogenową lub androgenową. Nie tylko zauważono, że nadmieniona bolączka jest równie powszechna wśród kobiet co wśród mężczyzn, ale że może atakować dosłownie wszystkich ludzi – począwszy od tych na jesieni wieków aż po osoby małoletnie.

Może to być spowodowane poważnymi chorobami, uwarunkowaniami genetycznymi, czy też działaniem czynników zewnętrznych. Dla rodziców często przyczyna nie jest tak istotna, bowiem zauważają oni wypadające włosy u dzieci w dużych ilościachi starają się oni problemowi temu zaradzić, aby oszczędzić swojemu maluchowi konieczności wycofywania się z życia rówieśniczego na skutek rozlicznych nieprzyjemnych komentarzy na temat stanu jego uczesania. Opiekunowie wiedzą jednak, że dziecko może nie chcieć poddać się zabiegowi transplantacji włosów, który to nie należy do najprzyjemniejszych, a u osoby małoletniej wywołać może nawet traumę. Dlatego też poszukują oni bezpieczniejszych sposobów na uzupełnienie fryzury dziecka oraz zamaskowanie niedoskonałości jego uczesania.

Nasz salon  ma rozwiązanie dla osób w młodym wieku, które muszą zmagać się ze wszelkimi formami łysienia czy też wypadania lub przerzedzania się włosów . Możemy zaproponować im bezbolesny, efektywny, a także błyskawiczny zabieg polegający na wykorzystaniu specjalistycznych sprejów i proszków zawierających włókna keratynowe. Jest to terapia nieinwazyjna oraz gwarantująca długie utrzymywanie się zadowalającego efektu końcowego, która to oparta jest na pokryciu miejsc, w których włosów jest zdecydowanie za mało specjalnymi specyfikami umożliwiającymi włóknom keratynowym przywarcie do włosów naturalnych, a co za tym idzie – uzupełnienie braków i zamaskowanie miejsc, w których przez fryzurę prześwituje skóra głowy.

Jeżeli obserwujemy u swojej pociechy pierwsze objawy łysienia lub też nadmiernego przerzedzania się włosów, nie czekajmy i przyprowadźmy je do salonu. Tam, w przyjacielskiej atmosferze oraz pod okiem specjalistów zostaną mu zaaplikowane włókna keratynowe, natomiast Państwo będą mieli możliwość nabycia stosowanych przez nas preparatów, dzięki czemu możliwa stanie się poprawa stanu fryzury dziecka w zaciszu czterech ścian, bez konieczności ponownych odwiedzin w salonie. Wyposażymy Państwa także we wszelkie niezbędne akcesoria, dzięki czemu efekt końcowy będzie za każdym razem zachwycający. Zapraszamy!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here