Jaka cena wynajęcia detektywa?

Ile kosztuje detektyw?
Cena wynajęcia detektyw w dużej mierze zależy od regionu w Polsce.
Biura detektywistyczne , które reklamują się na internecie jako tanie, tak na prawdę takie nie są. Najpierw trzeba się poważnie zastanowić co dla nas oznacza tanio?
Żadne dobre i skuteczne biura detektywistyczne nigdy nie będą tanie.
Co więcej ceny takich biur są bardzo podobne lub przybliżone do siebie.
Agencje detektywistyczne, które oferują swoje usługi na najwyższym poziomie, nigdy z innymi biurami nie będą konkurować pod względem cenowym, ponieważ są po prostu bardzo dobre i najskuteczniejsze.
Cena usług detektywistycznych nigdy nie jest wyznacznikiem skuteczności danej agencji.
Jeśli widzimy zaniżone stawki cen w jakimś biurze detektywistycznym w porównaniu do innych agencji detektywistycznych, to powinno wzbudzić to w nas pewne podejrzenie oraz czujność.
Minimalna stawka za 1 godzinę detektywa nie powinna być niższa niż 100 złotych.
W przypadku kiedy w danym biurze jedna godzina za wynajęcie detektywa kosztuje 150 złotych to w przypadku przepracowania przez danego detektywa 40 godzin , stawka będzie wynosiła 130 złotych a po przepracowaniu 100 godzin, kwota jaką zapłacimy to 100 złotych.
Stawką godzinową, najczęściej stosowaną przez agencje detektywistyczne jest 150 złotych.
Usługi detektywistyczne nigdy nie są tanie i jeśli widzimy gdzieś w ich ofercie stawkę 200 złotych za godzinę to na prawdę nie powinno nas to szokować.
Taką właśnie cenę mogą przedstawiać profesjonalne biura detektywistyczne w większych miastach, czyli w Warszawie, w Katowicach, Poznaniu, Gdańsku, Gdyni, Krakowie, czy też we Wrocławiu .
Taka stawka jest normalna dla bardziej skomplikowanych działań lub też zleceń na terenach wiejskich , gdzie takie zlecenia wymagają bardziej dyskretnych działań z pełnym zaangażowaniem .
W takich terenach, detektywi wspomagają się użyciem profesjonalnych urządzeń.
W przypadku działań kontr obserwacyjnych i tych prowadzonych na już, 200 złotych za godzinę ma swoją przyczynę.

http://www.ostw.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here