Jak robione jest powiększanie ust

Skuteczne powiększanie ust opiera się na stosowaniu substancji wypełniających. Do takich zalicza się między innymi kwas hialuronowy. Atutem tej substancji jest to, że występuje naturalnie w organizmie, więc jest tolerowana przez ludzkie ciało.

Wypełnienie kwasem hialuronowym

Wykonanie zabiegu powiększania ust katowice z wykorzystaniem kwasu hialuronowego pozwala na ograniczenie negatywnych efektów. Substancja czynna praktycznie nie powoduje reakcji alergicznych. Z tego powodu wypełnienie kwasem hialuronowym jest jednym z najbardziej bezpiecznych sposobów na powiększanie ust. Jednocześnie zabieg jest w stanie zapewnić:

– wypełnienie ust,
– dodatkowe ujędrnienie,
– dogłębne nawilżenie.

Efekt wypełniania ust

Gdy wykona się powiększanie ust katowice z użyciem kwasu hialuronowego efekt uzyskiwany jest po całkowitym wchłonięciu kwasu. Do efektów ubocznych, które mogą wystąpić zaliczyć można obrzęk. Czas trwania obrzęku w przypadku jego wystąpienia może wynosić do siedmiu dni. Natomiast nie trzeba martwić się długim czasem rekonwalescencji. Wynika to z faktu, że powiększanie ust katowice z wykorzystaniem kwasu hialuronowego ma niski poziom inwazyjności oraz niski próg bolesności.

Jak wygląda zabieg? Powiększanie ust przed i po – na co zwrócić uwagę?

Kwas hialuronowy wykorzystywany do zabiegu powiększanie ust przed i po pozwala zapewnić możliwość przeprowadzenia go bez większego przygotowania. Sam zabieg rzadko trwa trzydzieści minut. Wykorzystywana jest jedynie maść znieczulająca w przypadku bardziej wrażliwych pacjentek, która pozwala redukować w pełni ból. Przy wypełnianiu ust z wykorzystaniem kwasu hialuronowego stosowane są różne techniki. Bywa on podawany liniowo, ale coraz częściej stosowane są również metody podawania w formie małych depozytów preparatu umieszczanych w obrębie ust. Oczywiście wypełnienie ust może być zrealizowane przez specjalistę. Stosuje się tutaj różne techniki w ramach jednego zabiegu. Jest to stosowane, gdy chce się uzyskać bardziej optymalny efekt.

Zalecenia po zabiegu

Powiększanie ust przed i po, które stosuje się z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, nie ma przeciwwskazań do nakładania makijażu. Generalnie wskazane jest unikanie po zabiegu latania samolotem, uprawiania sportu, picia alkoholu. Pozwala to w pełni ograniczyć wszelkie ryzyko.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here