Co kupić facetowi na prezent?

Mężczyźni to ta płeć, którą statystycznie o wiele rzadziej obdarowuje się prezentami. Gadżety dla faceta zwykle kupujemy z okazji urodzin, imienin oraz świąt. Od niedawna panowie mają aż dwa własne święta, jedno 10 marca, obchodzone jako Dzień Mężczyzny a drugie 30 września, kiedy świętują Dzień Chłopaka.

Prostsze wyzwanie

Upominek nie zawsze jest wyrazem miłosnego afektu, czasem może być podziękowaniem dla mężczyzny za coś, co zrobił, choć nie musiał. Z tego też powodu warto mieć rozeznanie w gadżetach dla faceta, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy przyjdzie nam uhonorować kogoś w ten sposób. Większość panów, pytanych o to, czego nie lubi dostawać w prezencie wymienia koszule, krawaty i zapachy męskie, prawie nigdy nie odpowiadające ich gustowi. Tak się składa, że panie, pytanie o najlepszy prezent dla mężczyzny chętnie wymieniają przedmioty z tej właśnie listy. Uważają je za uniwersalne i niezwykle praktyczne. Takie niezrozumienie tematu kończy się tym, że obdarowany podziękuje za prezent, po czym schowa go głęboko do szafy lub założy tylko na specjalne życzenie.

Duże dziecko

Prawdziwa niespodzianka musi u mężczyzny wywołać podekscytowanie porównywalne z tym, jakie prezentuje dziecko na widok nowej zabawki. Wystarczy trzymać się tej zasady i pod jej kątem wyszukać odpowiednie gadżety dla mężczyzn. Małe dziecko zwykle nie podskakuje radośnie na widok nowej koszuli, krawata czy kolejnej pary skarpetek. Będzie raczej szukać kolejnej torby w nadziei na prezent, który go ucieszy. Być może nie brzmi to najpoważniej, ale mężczyźni mają podobnie. Szukając prezentu dla chłopaka lub mężczyzny warto przypomnieć sobie, czym lubi się bawić, co go interesuje i czy rzecz, o której myślimy jest już w jego kolekcji, czy jeszcze nie.

Gadżety dla Piotrusia Pana

Gadżety dla faceta warto oprzeć o to, jaki typ prezentuje. Typ elektroniczny lub komputerowy jest stosunkowo łatwy do obdarowania. Wystarczy wybrać dla niego elektroniczny gadżet, najlepiej jeden z modniejszych. Jeśli nasz wybranek ma przykry zwyczaj szybkiego spełniania swoich zachcianek i od razu kupuje to, co jest dostępne na rynku, można z nim konkurować i kupić to samo, ale w nowszej wersji. Lub innym kolorze. Albo z większą ilością funkcji. Typ artystyczny doceni prezenty fotograficzne lub związane z wystrojem. Tutaj jednak trzeba dokładnie poznać jego gust, aby nie przerazić obdarowanego naszymi preferencjami. Typ intelektualisty doceni bilet na niebanalną wystawę, wernisaż lub premierę sztuki teatralnej. Nie pogardzi książką, choć zwykle ma ich sporo. Warto przejrzeć jego kolekcję, ponieważ ryzyko zdublowania się może być spore.

Modny sportowiec

Ta kategoria panów wymaga osobnego omówienia. W tym przypadku gadżety dla faceta muszą być dość praktyczne. Jeśli mężczyzna lubi się intensywnie ruszać, ucieszy go karnet na basen czy siłownię. Doceni nową odżywkę białkową lub jakiś element, który przydaje się podczas treningu. Typ sportowy lubi być dobrze ubrany. Można dla niego wybrać efektowna koszulkę, na przykład ze sklepu Porsche. Ucieszy go bluza, kurtka, t-shirt lub jakiś gadżet do samochodu, zwłaszcza dopasowany do jego marki.

Prezenty, związane z autem to także dobry pomysł na podarunek dla kogoś, kto po prostu lubi sport, ale bardziej jako obserwator. Większość mężczyzn jest zmotoryzowana, więc to dość bezpieczna kategoria, którą warto bliżej poznać.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here