Bransoletki – jakie modele są obecnie najmodniejsze?

Wysokiej jakości biżuteria to dodatek, który nigdy nie wychodzi z mody. Wręcz ciężko wyobrazić sobie kobietę ubraną w elegancką suknię, buty na wysokich obcasach i… bez grama biżuterii. Najmodniejszym dodatkiem w tym sezonie są bez wątpienia bransoletki.

Bransoletki nosimy zwykle na nadgarstkach, chociaż latem niezwykle popularne są również modele, które zapina się nad stopą, wokół kostki. Część kobiet uważa ten element biżuterii za niewygodny, utrudniający wykonywanie codziennych czynności. Warto jednak wiedzieć, że odpowiednio dobrana bransoletka nie tylko nie będzie nas drażnić, ale nawet sprawi, że nie będziemy chciały się z nią rozstawać. Poznajmy najmodniejsze modele bransoletek w tym sezonie!

Bransoletki z rzemyka – minimalizm i natura

Bransoletki damskie nie muszą wyróżniać się przepychem i bogatymi zdobieniami. Kobiety, które lepiej czują się, nosząc skromne dodatki, bez problemu znajdą na rynku modele odpowiednie dla siebie.

Jednym z nich są bransoletki wykonane z rzemienia, czyli cienkiego paska naturalnej skóry, najczęściej podwójnie złożonego. Obecnie bardzo popularne są modele z niewielkimi, srebrnymi lub złotymi zawieszkami. Zwykle mają one kształt ważny dla osoby, która je nosi – może to być krzyż, serce, symbol nieskończoności i wiele więcej.

Bransoletki z charmsami – nie tylko dla nastolatek

Bransoletki z charmsami są popularne już od kilku sezonów i nic nie wskazuje na to, by wkrótce miało się to zmienić. Początkowo model ten nosiły głównie nastolatki i bardzo młode dziewczęta, w tym sezonie jednak chętnie wybierają go panie w każdym wieku.

Bransoletka z charmsami zwykle wykonana jest ze srebra. Jej bazą jest łańcuszek o dość dużych oczkach, do których przypina się dowolnie wybrane zawieszki, nazywane charmsami. Ich wybór jest obecnie tak ogromny, że do bransoletki można przymocować charmsy o właściwie dowolnym kształcie. Popularne są litery (np. inicjały właścicielki lub osoby, która jest dla niej ważna), zwierzątka, serca.

Co ciekawe, charmsy wykonywane są z różnych materiałów – złota, srebra, stali chirurgicznej, a nawet z kamieni szlachetnych.

Bransoletka z marzeniem – aby nie zapomnieć o swoim celu

W ostatnich miesiącach niezwykłą popularnością cieszą się bransoletki z marzeniem. Model ten noszą najbardziej znane blogerki modowe, celebrytki i coraz więcej kobiet na ulicach. Za sukcesem bransoletek tego typu stoi nie tylko kwestia estetyczna, ale przede wszystkim ich niezwykłe znaczenie.

Bransoletka z marzeniem posiada maleńką kieszonkę, do której włożyć można karteczkę. Na niewielkim fragmencie papieru należy zapisać swoje marzenie. Następnie należy zawinąć go w rulonik lub złożyć i schować do bransoletki. Dzięki temu, za każdym razem, kiedy nosimy bransoletkę, pamiętamy o marzeniu, które czeka, aby się spełnić.

Model ten najczęściej składa się z tasiemki, której szerokość i kolor można dowolnie wybrać. W jej centralnym punkcie umieszczona jest kokardka i maleńka kieszonka na marzenie. Bransoletkę może być ozdobiona dowolnie wybraną zawieszką.

Czytaj także: Kombinezony – jak dopasować je do sylwetki

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here