Wyjątkowe atrakcje na urodziny dla dzieci

Zastanawiasz się, jak urozmaicić urodzinki dla dziecka? Zobacz przygotowane przez nas propozycje, aby wyprawić jedyne w swoim rodzaju przyjęcie dla swojej pociechy!

1. Piniata

Piniata jest bardzo popularnym zwyczajem kultywowanym w krajach latynoskich. Polega on na strąceniu pałką kuli lub innej formy wykonanej z masy papierowej, która wypełniona jest podarunkami, najczęściej słodyczami. Uczestnik, który strąca piniatę, ma zawiązane oczy i wcześniej okręcany jest wokoło, aby trudniej ją znaleźć.

Na urodziny dla dzieci najczęściej wybierana jest kolorowa piniata w kształcie jednorożca, piłki nożnej lub popularnych bohaterów bajek i gier komputerowych.

Gotową piniatę można kupić w wielu sklepach, także w internecie. Wystarczy wtedy dokupić do niej wypełnienie, na przykład batoniki, cukierki. Jako dekorację w środku umieszcza się także konfetti.

2. Dmuchany zamek

Jeżeli przyjęcie urodzinowe dla małego solenizanta ma odbyć się w ogrodzie, świetnym pomysłem będzie wynajęcie dmuchanego zamku do skakania.

Dmuchańce, ponieważ także tak nazywa się takie dmuchane atrakcje, zapewniają bezpieczną zabawę dla najmłodszych. Do wyboru jest wiele ciekawych konstrukcji do wyboru, na przykład mogą być one uzupełnione o zjeżdżalnie, baseny z piłeczkami, mogą mieć kształt statku pirackiego.

Koszt wynajmu zamku nie jest wysoki – zwykle to około 300-600 złotych na jeden dzień w zależności od jego wielkości i miejsca najmu.

3. Pokaz iluzji – magik

Interesującą propozycją na urodziny dla dzieci będzie też zaproszenie iluzjonisty, który zaprezentuje efektowne sztuczki magiczne wszystkim zgromadzonym gościom.

W trakcie pokazu magik może wykonać niesamowite triki, także z udziałem solenizanta oraz innych osób. Dzięki temu przyjęcie na pewno będzie jedyne w swoim rodzaju i przez długi czas wspominane przez uczestników.

4. Kule do zorbingu

Gdy urodziny dla dziecka mają odbyć się na świeżym powietrzu, a do dyspozycji jest sporo wolnego miejsca, warto także wziąć pod uwagę wynajem kuli do zorbingu.

Zorbing to rozrywka polegająca na przemieszczaniu się wewnątrz przezroczystej kuli, która toczy się po podłożu. Dla dzieci tego rodzaju atrakcja może sprawić, że urodziny będą pełne radości i niezapomniane.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here