Sposób na oporne boczki

Dbanie o siebie, zdrowa dieta oraz ćwiczenia fizyczne to podstawa, gdy planuje się zrzucenie lub utrzymanie wagi. Piękna sylwetka to efekt wielu tych czynników oraz godziny spędzone na aktywnościach fizycznych. Niestety są takie miejsca, które często są bardzo odporne na te zabiegi i zgubienie tłuszczu w pewnych obszarach jest czasem prawie niemożliwe.

Czym jest liposukcja brzucha?

Liposukcja brzucha to inaczej odsysanie tłuszczu. Na rynku dostępne są tego typu zabiegi, które właśnie pomagają w zgubieniu nadprogramowych kilogramów i utrzymaniu prawidłowej wagi.Należy jednak pamiętać, że nie jest to metoda odchudzania, tylko wspomagania modelowania sylwetki i trwałego usuwania nagromadzonego tłuszczu. Odsysanie tłuszczu nie pomoże zachować idealnej figury, jeśli nie będzie się stosować diety czy minimalnej aktywności fizycznej.

Ten zabieg jest najczęściej polecany osobom, które borykają się z opornym tłuszczem, czyli takim, który trudno zlikwidować nawet podczas ćwiczeń. Taki tłuszcz znajduje się przede wszystkim na brzuchu, udach i plecach.

Liposukcja cena i na czym polega?

Odsysanie tłuszczu jest zabiegiem wykonywanym w wyspecjalizowanych salonach kosmetycznych. Liposukcja cena waha się w granicach kilku tysięcy złotych, w zależności od wybranego rodzaju zabiegu oraz obszaru.

Liposukcja brzucha polega odsysaniu tkanki tłuszczowej przy pomocy specjalnych kaniul pod ciśnieniem. Jest to zabieg dość łagodny, podczas którego nie uszkadza się innych tkanek czy naczyń.

Dzięki tak delikatnej metodzie usunięte komórki tłuszczowe nie są zniszczone, a to daje nowe możliwości ich wykorzystania. Chodzi tu o zabiegi ponownego wstrzyknięcia tłuszczu na przykład w celu powiększenia biustu, modelowania pośladków czy likwidacji zmarszczek. Jak widać liposukcja brzucha może przynieść wiele nieoczekiwanych korzyści.

Efekty liposukcji

Zabieg trwa około 2-3 godziny. Po jego zakończeniu pacjenta jest ubierana w specjalny kombinezon uciskowy, który wspomaga obkurczanie skóry i przyspiesza proces gojenia. Rekonwalescencja trwa od 2 do 4 tygodni i w trakcie jej trwania można korzystać dodatkowo z masaży czy innych zabiegów ujędrniających. Ostateczny rezultat widać po około 3 miesiącach.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here