Najtańsze konto bankowe

W ostatnim czasie można zaobserwować niepokojące zjawiska związane z bankowością w Polsce. Nie tylko większe z banków działających na terenie naszego kraju łączą się czy są przejmowane przez siebie nawzajem, dodatkowo niektóre z nich spotyka bankructwo. Nie mówi się o tym głośno, a sam klient dowiaduje się o zaistniałym fakcie najczęściej w ostatniej kolejności. W takich chwilach trudno na odzyskanie przechowywanych w banku oszczędności. Mimo wszystko Polacy wciąż są na tropie najtańszego konta bankowego dla siebie czy dla swoich biskich oraz prowadzonych firm, bez względu na to, jakiego banku dana oferta dotyczy.
Aby przekonać się, gdzie obecnie można znaleźć najtańsze konto bankowe, wystarczy odwiedzić jeden z internetowych portali z rankingami ofert bankowych. To obecnie dobre i sprawdzone źródło wiadomości, na którym można polegać. Rankingi zazwyczaj są aktualizowane w każdym nowym miesiącu wraz ze zmieniającą się dynamicznie ofertą banków na rynku finansowym.
Na miesiąc grudzień najatrakcyjniejszą ofertę najtańszego konta bankowego znajdziemy w ING. Bank oferuje Konto Direct, gdzie samo prowadzenie konta oraz wykonywanie przelewów jest absolutnie darmowe. Karta do konta w zależnościom wybranej przez klienta opcji będzie darmowe lub będzie kosztować 7 złotych na miesiąc. Wszystkie bankomaty ING oraz Planet Cash są absolutnie darmowe, w przypadku innych w miesiącu możliwa jest jedna darmowa wypłata. Za założenie konta przez Internet można zyskać premię w wysokości 140 złotych oraz 2,5% na koncie oszczędnościowym.
Za najtańsze konto bankowe uchodzi obecnie oferta Nest Konta w Nest Banku. Konto oraz przelewy są za 0 złotych, bez żadnych dodatkowych opłat jest również korzystanie z karty płatniczej oraz wypłacanie pieniędzy w dowolnych bankomatach w Polsce. Jako bonus powitalny przy zakładaniu konta online można dostać świetnie oprocentowaną lokatę – aż 4%.
Promocyjną ofertę, a więc również jedno z najtańszych kont bankowych można znaleźć w mBanku. eKonto – prowadzone całkowicie internetowo, zapewnia konto oraz przelewy zupełnie za darmo. Prowadzenie konta jest również darmowe pod warunkiem wykonania w miesiącu minimum pięciu transakcji kartą płatniczą. W przeciwnym wypadku koszt posiadania karty będzie wynosić 4 złote. Z bankomatów mBank, BZ WBK, Planet Cash oraz Euronet powyżej 100 złotych są darmowe. Przy założeniu konta przez Internet dodatkowo klient otrzymuje 150 złotych premii.

http://www.latawcedmuchawce.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here