Medycyna estetyczna – zawsze stawiaj na profesjonalistów!

Wiele z nas chce sprawić, że zniknie przynajmniej część naszych problemów, czy kompleksów. Na wiele z nich pomoc odnajdziemy właśnie w medycynie estetycznej, która tak szybko rozwija się nie tylko w naszym kraju, ale również na całym świecie.

Warto jednak pamiętać, żeby zawsze stawiać na profesjonalistów, bo tylko oni są gwarancją zabiegów zakończonych wyłącznie sukcesami i zadowoleniem pacjentek.

Jak sama twierdzi, medycyna estetyczna jest dla niej czymś więcej, niż tylko leczeniem niedoskonałości. To medycyna duszy i pewności siebie w naszym codziennym życiu. Z tego właśnie powodu jej relacje z pacjentami są znacznie głębsze niż te standardowe na linii lekarz-pacjent. I może właśnie z tego powodu ci ostatni tak chętnie do niej wracają lub polecają ją swoim przyjaciołom. Mowa oczywiście o dr n. med. Joannie Kuschill –Dziurda, dyrektorze medycznym znanego Instytutu Medycyny Estetycznej Medestetis.

Sukcesy nie mogą pojawić się w sytuacji, w której wcześniej nie zostanie włożona odpowiednia ilość pracy. Joanna Kuschill-Dziurda ukończyła prestiżowy Wydział Lekarski Collegium Medicum Uniwersytetu jagiellońskiego w Krakowie. To jednak nie sprawiło, że wiedziała wszystko, by prowadzić przedsięwzięcie takie, jakim jest Medestetis – nie możemy zapominać o zdobywanym doświadczeniu. Przez 7 lat pracowała również w Szpitalu Uniwersytecki w Krakowie oraz posiada tytuł specjalisty chorób wewnętrznych. Następnym etapem jej kariery było obronienie doktoratu oraz uzyskanie tytułu specjalisty alergologa.

Joanna Kuschill-Dziurda decydowała się na wiele różnych kursów i szkoleń, wszystko po to, aby stosowane zabiegi były nowoczesne, bezpieczne i przynosiły dla pacjentów jak najlepsze rezultaty. Jest ona idealnym wyborem dla osób, które chcą zdecydować się na upiększenie swojego ciała lub też twarzy. Wiedza oraz doświadczenie zdobywała bowiem nie tylko w Polsce, ale również za zagranicą, przy zaangażowaniu wielu światowej sławy specjalistów związanych z medycyną estetyczną.

Chyba najlepszym rodzajem rekomendacji są te, które pozostawiane są przez liczne, zadowolone pacjentki, które dzięki fachowej pomocy zmieniły swoje życie oraz znowu poczuły się kobieco czy wygrały ze swoimi kompleksami. Podkreślają one, że zabiegi wykonywane przez Joanne Kuschill-Dziurde zawsze wykonywane są w pełni profesjonalnie, a efekty nigdy nie odbiegają od tych zakładanych. Delikatność i subtelność również nie umyka uwadze pacjentek. Kolejną rzeczą, o której wspominają, jest dokładność oraz wyrozumiałość – zawsze mogą liczyć na fachowe objaśnienie problemu, czy metod, którymi można sobie z nim poradzić. Całość składa się na postawę lekarza czy specjalisty, którego po prostu chce się spotkać na swojej drodze.

Wiele kobiet przed zdecydowaniem się na konkretny zabieg, posiada wiele wątpliwości. Nie ma w tym nic dziwnego – w końcu w wielu przypadkach są to często jedne z ważniejszych decyzji w ich życiu, zwłaszcza jeżeli decydują się na naprawdę poważne zabiegi. Wszystkie jednak chcą zrobić to dla siebie, dlatego tak ważne jest, aby w tym wszystkim pomogła im fachowa ręka specjalisty.

Dlaczego warto stawiać na profesjonalistów?

Odpowiedź na to pytanie jest naprawdę prosta – wszystko to wynika z faktu, że osoby, które zgłaszają się do takich miejsc, jak Instytut Medycyny Estetycznej Medestetis, chcą skutecznie rozwiązać swoje problemy. A nikt nie pomoże im w tym bardziej, niż doświadczony personel o niezwykle szerokiej wiedzy, do którego należy Joanna Kuschill-Dziurda. Nowoczesne podejście do problemu, innowacyjne działania pochodzące z całego świata – to elementy, których powinniśmy wymagać, gdy decydujemy się na zabiegi, zwłaszcza te z dziedziny medycyny estetycznej.

Ty tymczasem serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą Medestetis (dostępną na https://www.medestetis.pl). Jesteśmy przekonani, że Instytut spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających pacjentek. To rozwiązanie idealne dla mieszkanek Krakowa i Warszawy, ponieważ w tych dwóch miastach możemy odnaleźć oddziały instytutu.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości – pamiętajcie, że zawsze możecie liczyć na wsparcie obsługi, która odpowie na wszystkie Wasze pytania!

www.medestetis.pl

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here