Jak schudnąć

Każdy z nas chce wyglądać atrakcyjnie, zdrowo, ciekawie dla drugiego człowieka. Często mamy niską samoocenę poprzez nadwagę dlatego w tym artykule pokaże jak schudnąć i nie martwić się już tak bardzo wyglądem i zacząć żyć pełnią życia. W odchudzaniu jak i innych przedsięwzięciach jakich próbujemy się podjąć najważniejszy jest cel, dlaczego tego chcemy, aby w chwili zwątpienia przypomnieć sobie właśnie cel i nie poddawać się. Więc jak już obierzemy sobie szczytny cel, możemy się zabrać za jego realizację. Czyli jak schudnąć.

Pierwszym krokiem do naszej idealnej sylwetki będzie konsultacja z dietetykiem i ułożenie odpowiedniej diety do naszego ciała oraz mając cel do osiągnięcia, jest to bardzo pomocne przy dalszych rozważaniach i planowaniu diety jak i treningu ale to dopiero za chwilę. Dieta powinna być bogata w produkty jak najmniej przetworzone co spowoduje przyspieszenie naszego metabolizmu a co za tym idzie szybsze schudnięcie. Przy układaniu diety powinno się zwrócić uwagę na godziny o których spożywamy posiłki aby były one codziennie takie same, nic na tym nie stracimy ale możemy dużo zyskać. Posiłki powinniśmy jeść szybko i sprawnie. Przy odchudzaniu bardzo fajnym trickiem jest picie szklanki wody przed każdym posiłkiem.

Drugim krokiem jest konsultacja z trenerem personalnym. Nie jest to jakiś bardzo duży koszt w porównaniu do zdrowia, ponieważ na początku naszej drogi na siłowni możemy sobie wyrządzić bardzo dużą krzywdę poprzez wykonywanie ćwiczeń w niepoprawny technicznie sposób. Jak już zapamiętamy idee ruchy w ćwiczeniach, które wykonujemy trener personalny nie będzie już tak bardzo potrzebny. Jest dużo różnych planów treningowych jak schudnąć. Najpopularniejszy to trening 3 razy w tygodniu, czyli w poniedziałek, środę i piątek. Mamy do wyboru albo siłownię i pracę na maszynach bądź kalistenikę i pracę z ciężarem własnego ciała. Moim skromnym zdaniem trening z masą własnego ciała jest lepszym rozwiązaniem niż siłownia, ponieważ jest darmowy i każdy z nas ćwicząc chce osiągnąć kształt “Dawida” dłuta Michała Anioła. A grecy czy rzymianie nie mieli siłowni do ćwiczeń.

Jak schudnąć to tylko łącząc trening siłowy wraz z dobrze dobraną dietą.

http://tubator.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]
PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułJak urządzić salon?
Następny artykułMagia modlitwy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here