Co to znaczy online?

Z internetu korzysta niemal każdy. Śmiało można powiedzieć, że sieć zrewolucjonizowała cały świat. Trudno jest sobie dziś wyobrazić życie zarówno prywatne, jak i zawodowe bez korzystania z internetu. Dziś to już niemal niemożliwe. Bez internet nie byłoby współczesnego świata.

Dlatego można powiedzieć, że współcześnie cały świat jest online. Co to znaczy online? Można powiedzieć, że dziś świat jest pewnego rodzaju globalną wioską. Dziś nie ma już niemal odległości. Komunikacja natychmiastowa jest możliwa między każdym. Niezależnie od tego czy mieszka w Warszawie czy w Nowym Jorku. Wymiana informacji nigdy nie była tak szybka jak teraz. Wszystko właśnie dzięki temu, że jesteśmy online.

Zmieniło się także to jak korzysta się z internetu. Kiedyś możliwość bycia online dawał jedynie komputer czy laptop. Rozwój urządzeń mobilnych sprawił, że dostęp do internetu możliwy jest nawet za pomocą zwykłego telefonu komórkowego. Oznacza to, że w czasach obecnych jesteśmy online przez całą dobę, siedem dni w tygodniu.

Technologia wciąż się rozwija. Oznacza to, że wraz z upływem czasu internet będzie dawał nam jeszcze większe możliwości. To oczywiście dobra informacja. Nikt bowiem nie zaprzeczy temu, że internet absolutnie ułatwia życie każdemu z nas. Odpowiadając zatem na pytanie co to znaczy online można powiedzieć, że oznacza to dostęp do sieci internet. A to można chyba powiedzieć, że jest to dostęp do całego świata z jednego miejsca. Jak już wspomniano bez sieci nie byłoby świata jaki znamy.

http://www.oytam.pl/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here