Gigantyczny wehikuł, wyposażone w najbardziej komfortowe wnętrze i najnowsze rozwiązania technologiczne. Wakacyjny dom wypoczynkowy, którym zajedziemy wszędzie tam, gdzie zapragniemy. Taki jest VARIO Perfect 1200 Platinum.
VARIOmobil to szczyt luksusu w rodzinnej podróży. W pełni wyposażony, klimatyzowany zaprojektowany dla najbardziej wyszukanych gustów. W środku znajdziemy meble wykonane z wiśniowego drewna, a dla naszej przyjemności mamy do dyspozycji wygodne, skórzane sofy i fotele. Wygodna i piękna sypialnia zadowoli każdego.
Gotowanie w podróży jest tu bardzo łatwe. Kuchnia została wyposażona w we wszystko, co potrzebne jest do łatwego przygotowania posiłków. Razem z VARIOmobilem dostajemy, więc mikrofalówkę, ekspres do kawy, zmywarkę. Na podłodze luksusowy granit.
TAGI: moto
na 4 kolach jak nic
oczywiscie w swieta poziom iq calego WP zaskakuje ... luksus na 4 kolach choc ten bus na 3 osie ale coz to tylko wp
Hotel...
hmm.. Kierowca ma do dyspozycji skórzany hotel...!
Interesujące..! ;)
domek
Ale bajer !!!!ja chcę takie!!!!no ale cena niestety nie dla mnie!!!!!!!a szkoda!!!!
Matko Boska...
MILION EURO?? KTOŚ KTO MA MILION EURO RACZEJ NIE WYBIERZE SIE NA URLOP DOMEM NA KÓŁKACH
ładne autko
jak bym miał ze 100 milionów euro to bym sobie kupił taki samochodzik!!!!!
Tenisowy światek zawsze był i cały czas ...
Niebywała pamiątka dla fanów marki Apple ...
Stylistka Katarzyna Krzyszkowska - Sut ...
Jak stworzyć w łazience klimat za pomocą ...
akceptuję regulamin
Copyright © 2012 Wirtualna Polska